Healy

Twoje programy dla zdrowia, dobrego samopoczucia i równowagi

Abyś zawsze miał przegląd tego, co Healy może zrobić dla Ciebie i abyś kupił tylko to, czego naprawdę potrzebujesz, podzieliliśmy zakresy stosowania Healy na różne grupy programów, dla różnych aspektów twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Każda grupa programów zawiera listę programów dla określonego obszaru zastosowania, na przykład „ból” lub „skóra”.

Poza tym możesz wybrać jeden z różnych pakietów Healy. Każdy pakiet Healy składa się z samego urządzenia Healy i grupy programów dla określonego obszaru zastosowania. Oczywiście możesz później w każdej chwili rozbudować swój Healy o inne grupy programów, jeśli potrzebujesz więcej funkcji.

WSKAZÓWKA: Healy jest urządzeniem medycznym do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do terapii wspomagającej choroby psychiczne, takie jak depresja, lęk i powiązane zaburzenia snu. Wszystkie inne zastosowania Healy nie są uznawane przez medycynę konwencjonalną z powodu braku dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej.

Healy jest urządzeniem medyznym do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do terapii uzupełniającej chorób psychicznych, takich jak depresja, lęk i związane z nimi zaburzenia snu. Wszystkie inne zastosowania Healy nie są rozpoznawane przez medycynę konwencjonalną z powodu braku dowodów w sensie medycyny konwencjonalnej.

Terapia częstotliwościowa
Poprzez wprowadzenie prądów do organizmu Healy ma przywracać napięcie komórkowe do zakresu zdrowego (fizjologicznego). Prądy te są bardzo małe, poruszają się w zakresie kilku mikroamperów. Najważniejszym kryterium w przypadku tego typu terapii jest to, aby prądy były podawane w formie odpowiednich częstotliwości, dlatego tę formę terapii nazywa się również „terapią częstotliwościami”.

Właściwym kapitałem w terapii częstotliwościami jest więc teoria i doświadczenie Nuno Niny, które częstotliwości są potrzebne do których chorób. Healy zawiera w swoich programach wiedzę i doświadczenie wieloletniej praktyki z tysiącami pacjentów.

Aktywność komórek
Nasz model stwierdza więc, że częstotliwości elektryczne są językiem komunikacji między komórkami, tak zwanym kluczem, który otwiera połączenia i funkcje w organizmie.

Bardziej medycznie można więc powiedzieć, że metabolizm i podział komórek, wytwarzanie energii przez komórki (synteza ATP) i synteza białek powinny być pobudzane poprzez terapię częstotliwościami.

Poręczny dla zdrowia · Dobre samopoczucie · Równowaga - częstotliwość dla twojego zdrowia. Healy umożliwia dokładną analizę indywidualnych częstotliwości, których akurat potrzebujesz. Chcemy poprawić Twoje samopoczucie i wesprzeć Cię, kompleksowo i trwale. W prosty sposób, wszędzie. Życzymy Ci zdrowia i zadowolenia. Zawsze dobra częstotliwość – dzięki Healy.